Haber

Kadın cinayetlerine tepki gösteren Gani Müjde’nin kullandığı ifadelere eleştiri yağıyor.

Yönetmen ve senarist Gani Müjde, eşinin evden ayrılmasının intikamını almak için çocukların öldürülmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından ağzını bozduğuna dair bir paylaşım yapan Müjde’nin sözleri de tepki çekti.

“GÜLÜŞÜNÜZ GİTERSE NE OLUR HAYVAN”

Gani Müjde, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “‘Boşanmak isteyen eşinden intikam almak için çocuğunu öldürdü’ haberleri dolu. Bir baba bunu nasıl yapar? Eşin giderse ne olur hayvan? Tutun” üzerine yenisini bulamamışsınız 31ç gidiyor…. İnsan nefsi evladınızı öldürür müsünüz nasıl baktınız evladınızın gözlerine?” ifadeleri kullandı.

SÖZLERİ TEPKİ OLUŞTURDU

Gani Müjde’nin paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olunca yansımalar da beraberinde geldi. Birçok kadın kullanıcı “Ne iğrenç bir düşünce” ve “Kafanız belden aşağısı akıyor” yorumunu yaptı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERİRKEN,

Paylaşımına tepki gösteren Gani Müjde, eleştirilere yanıt verirken bir kez daha karalamalar yaptı: “Terk edilmiş erkekleri eşlerini ve çocuklarını öldürmeye iten başlıca sebeplerden birinin ‘Phallus kompleksi’ olduğunu bilmeyenler, Üslubumdan etkilenmesin diye yazmış.. Kızdım…Karısına kızıp kendi çocuğunu boğmaz mı?” dedim.

haskoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu