Haber

Manyas’ta ilçe yöneticileri ve kurum başkanları değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Balıkesir’in Manyas ilçesinde Kaymakam Koray Çelik, Belediye Başkanı Tancan Barçin, kurum başkanları, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla 2022 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Müftüler Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda kurum başkanları, kurumlarının geçen yılki çalışmalarını rakamlarla sundu ve muhtarların sorularını yanıtladı.

Çelik, programda yaptığı konuşmada 2023 yılının seçim dönemi olduğunu belirterek, muhtarlar ile kurum muhtarlarının vatandaşlara hizmet noktasında eşit davranmasını istedi.

Muhtarlardan mahallelerindeki kadınların telefonlarına KADES uygulamasını yüklemelerini isteyen Çelik, kömür ve sokak hayvanı kokularının ilçedeki en büyük sıkıntılardan biri olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“İlçemizde geçen yıl şahıslara yönelik suçlar bir önceki yıla göre yüzde 20 azalırken, hırsızlık olaylarında artış gözleniyor. Mayıs ayında doğalgaz çalışmaları başlayacak inşallah. Sokak hayvanları için mama verilebilir” ilçe merkezinin belli noktalarında gündeme getirdi.Sorunlarımızı hep birlikte çözeceğimize inanıyoruz.2023 yılının hayırlı ve hizmet yılı olmasını temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu