Teknoloji

Alan Wake 2 Oynatma Süresi 20 Saati Geçebilir

İlk oyundan on üç yıl sonra yeni bir Alan Wake macerası bizi bekliyor. 2021 yılında The Game Awards şovunda duyurulan Alan Wake 2, 17 Ekim 2023 tarihinde PC (Epic Games Store), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. PlayStation Showcase 2023 ve Summer Game Fest’te ortaya çıkan oyun hakkında yeni detaylar Yeni fragmanı ve kısa oynanış gösterimi ile 2023 tanıtımları gelmeye devam ediyor. Alan Wake 2 oynatma süresidetaylar ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir:  Alan Wake 2 Oynanış Yayınlandı


Merakla beklenen devam filmi bizi Bright Falls kasabasına geri getirecek. Kendimizi bu kez daha büyük bir kabusun içinde bulacağımız Alan Wake 2 için geçtiğimiz günlerde bağlantılar yöneticisi Thomas Puha tarafından otuz dakikalık bir sunum yapılmıştı. Sunumun ardından başlayan soru-cevap bölümünde oyunun senaryo uzunluğuna değinildi.

Alan Wake 2 Oynanış Son Tarihi Oldukça Uzun Olacak

Söylentilere göre Alan Wake’e kıyasla çok daha uzun bir oyun bizleri bekliyor. Öyle ki Puha, oyuncunun beceri düzeyine bağlı olarak yirmi saatten fazla oynanış beklediğimizi söyledi.

“Yeteneklerine bağlı, ama şu anda – oyun henüz tamamlanmadı; çünkü hala çok fazla içerik ekliyoruz – yirmi saatten fazla görüyoruz.”

Bright Falls kasabasına hikaye olarak döneceğimiz Alan Wake 2’de bu sefer ikinci bir oynanabilir karakter olacak. FBI casusu Saga Anderson, onu kasabadaki ritüel cinayetleri araştırması için gönderir ve kısa süre sonra kendisini Alan Wake tarafından yazılan doğaüstü bir korku hikayesinin içinde bulur.

Son zamanlarda verilen farklı bir bilgi, Alan Wake ve Saga Anderson arasında geçiş yapabilsek de tek bir karaktere bağlı olarak oyunu baştan sona oynayabileceğiz. Yani Alan Wake ile başlayıp sonuna kadar bu karakterle devam edebileceğiz. Nitekim ikinci kez başlayıp FBI casusu ile aynı şeyi bu sefer yapacağız ve hem oyunu ikinci kez oynama hem de tamamen bu karakterin gözünden görme fırsatı bulacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu