Haber

Afyonkarahisar Belediyesi kavşak ve refüjlerde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor

Afyonkarahisar Belediyesi, kavşak ve refüjlerde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, kentin birçok noktasında yer alan dinleme alanları, parklar, refüjler ve kavşaklarda çağdaş ve gelişen şehircilik anlayışına uygun düzenlemelerin yapıldığı belirtildi.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kent estetiğine uygun yenileme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Zeybek dedi ki:

“Benzer çalışmalar şehir merkezinde ve belirli noktalarda modern aydınlatma, kaldırım yenileme, refüj yenileme ve görsel zenginlik ile yürütülerek kavşak noktaları renkli ve modern bir görünüme kavuşacak. Fen İşleri Müdürlüğümüzce hazırlanan plan doğrultusunda tüm mahalle ve güzergahlarda ihtiyaç duyulan eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar devam ediyor.”

esnaf ziyareti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sanayi esnafını ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada Zeybek, “Esnafımızla bir aradayız, aynı masada buluşuyoruz, kardeşlik duygularımızı pekiştiriyoruz. Esnafımızın kalkınmasına katkı sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Onlarla omuz omuza vererek şehrimizi güzelleştiriyoruz. Toplumumuzun her kesimi ile diyalog halindeyiz, fikirlerini önemsiyoruz. Esnaflar ve vatandaşlarımızın düşünceleri bizim için çok önemli.”

haberposof.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu